VERANDA DÖŞEMELİK VE PERDELİK KUMAŞ

Sektör faaliyetine 2002 yılında başlayan firmamız döşemelik ve perdelik kumaş ürünlerinde sektöre yön veren öncü kuruluşlardandır Sektörde 19. Yılını tamamlayan firmamız çekirdekten yetişerek piyasanın yeniliklerini her daim yakından takip eden kurucu ortaklardan oluşmaktadır.

GELECEĞE BİRLİKTE

Her daim ürün gamını zengin tutarak tedarikçi ve tüketicilerine kaliteyi sunmaktadır. Firmamız Yurtiçi Yurtdışı olmak üzere toptan ve perakende üzerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

YENİ BİR YILA YENİ BİR VİZYON

Kendi tasarımlarını Türkiye’nin önde gelen kumaş fabrikaları ile ortak çalışarak kendine özgü zengin renk ve desenler olarak hayata geçiren firmamız mobilya ve perdelik kumaşlarının tasarımında öncü olmuştur.

Misyonumuz

FARK OLUŞTURAN MİSYON

Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir. Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.